Rekolekcje dla młodzieży.

Zastanawiasz się, jak spędzić tegoroczne wakacje, by jak najwięcej z nich wynieść? Przedstawiamy propozycję nie do odrzucenia! Jeśli chcesz poznać wartościowych ludzi, dobrze się bawić, a przede wszystkim spędzić ten czas z Bogiem, przyjedź na rekolekcje letnie KSM w Sierakowicach.

Zapraszamy młodzież w wieku 14-30 lat. Nie musisz należeć do KSM-u, nasze rekolekcje są przeznaczone dla każdego młodego! Tegoroczny temat brzmi: Wszyscy jesteśmy jednością! Gwarantujemy, że warto. Czekamy na Ciebie!

Zgłoszenia należy przesyłać do 25 maja za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/hLdgK4WpN4ZDZdpb9. Do tego dnia czekamy też na bezzwrotną przedpłatę w wysokości 100 zł na nasz numer konta (18 1160 2202 0000 0000 5342 0223). W tytule przelewu prosimy wpisać: „Rekolekcje KSM w Sierakowicach – imię i nazwisko uczestnika”. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie maila z kartą uczestnika i regulaminem rekolekcji.

Ważne informacje:

• Rekolekcje odbędą się w dniach 25-29 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Sierakowicach (ul. Kubusia Puchatka 7, Sierakowice)

. • Organizatorem rekolekcji jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Pelplińskiej, które zatrudnia wykwalifikowaną kadrę złożoną z księży, nauczycieli, wychowawców kolonijnych, animatorów, osób odpowiedzialnych za wyżywienie oraz opiekę medyczną.

• Rekolekcje trwają od soboty 25 czerwca (recepcja czynna w godz. 16.00-17.00) do środy 29 czerwca (zakończenie około godziny 12).

• Konieczny jest udział w całości rekolekcji, w razie konieczności późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu prosimy o kontakt telefoniczny przed rekolekcjami.

• Cena rekolekcji wynosi 280 zł od uczestnika.

• Przyjeżdżający na rekolekcje członkowie oddziałów KSM z uregulowanymi składkami za rok 2021 i lata poprzednie otrzymają po 30 zł rabatu.

• Zabierz ze sobą: ciepłe ubranie, elegancki strój na niedzielę (zakrywający kolana i ramiona), śpiwór, Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, różaniec, coś do notowania, obuwie zmienne, stałe leki, kartę zgłoszeniową. Dobry humor zapewniamy my!

• Telefon kontaktowy: 783 685 548 (Agata Wasielewska, Prezes Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej).

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHFFO9MQi9H6njbuB_72cWS6clkd4YPi5ZFYg2BxQU4lxkVg/viewform?fbclid=IwAR0BGT-ngKRe9QSBRt2R2CyyIgm9iWqmJiLGcOs2vBrpgPoegbgaFwKLA0w