Rekolekcje dla dorosłych w Orliku.

Siostry Franciszkanki zapraszają na weekendowe rekolekcje dla dorosłych, które odbędą się w klasztorze w Orliku w dniach 8-10 czerwca (czwartek-sobota po Bożym Ciele). Tematem rekolekcji ze Słowem Bożym będzie: „Zobaczyć siebie w oczach Boga. Droga z Zacheuszem”. Poprowadzi je ks. Mirosław Piskozub, wykładowca Gdańskiego Seminarium Duchownego i opiekun wspólnoty Domowego Kościoła w Gdańsku Oliwie.Koszt udziału w rekolekcjach z noclegiem i wyżywieniem wynosi 200zł, dla osób z okolic Orlika jest  też możliwość wzięcia udziału w rekolekcjach bez noclegu – chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt i zapisy do końca maja. Zapisy i więcej informacji u s. Sancji mailowo: sancja.osf@gmail.com lub telefonicznie: 724 349 056.