Przed nami rekolekcje i odpust parafialny.

Od czwartku rozpoczynamy rekolekcje przed naszym parafialnym odpustem. Rekolekcje przeżywać z nami będzie ks. Jarosław Kubiak – proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze. Msze z nauką rekolekcyjną codziennie od czwartku do soboty o godz. 9.00 i 18.00. Msza w sobotę wieczór nie będzie z liturgii niedzielnej.

W piątek po mszy o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo drogi krzyżowej, która przejdzie ulicami: Marii Ludwiki, Kard. Wyszyńskiego, Brzozową, Wykopaliskową. Kard. Wyszyńskiego i Marii Ludwiki. Bardzo proszę druhów z OSP Leśno
o zabezpieczenie trasy.

W sobotę zapraszamy osoby starsze i chore na mszę na godzinę 11.00. Podczas tej mszy udzielimy sakramentu chorych.

Dodatkowa okazja do spowiedzi przed parafialnym odpustem z udziałem innych kapłanów będzie w sobotę od godziny 10.00 do 11.00 i po południu od 16.00 do 17.30.

Kolekta dla księdza rekolekcjonisty na mszach w piątek i w sobotę.

Główna suma odpustowa w intencji parafian i przybyłych na odpust gości  odbędzie się w niedzielę o godz. 11.30.