Piesza Pielgrzymka.

Garść informacji dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć do Piesza pielgrzymka na Jasną Górę – grupa Kaszubska🙂informacje od Przewodnika – ks. Tomasza Mizyka.

Proszę każdego, kto nawet wybierze się na jeden dzień, aby wypełnił formularz internetowy, wydrukował kartę pielgrzyma, wypełnił ją i potem dostarczył do bazy pielgrzymki oraz uiścił opłatę za pakiet pielgrzyma oraz organizację pielgrzymki.

Koszt całej pielgrzymki (z pakietem) wynosi 160 zł (dla członków jednego domu są rabaty ;D )

Zapraszam każdego na szlak!

Chcesz należeć do ekipy muzycznych? Zgłoś się do Dominika Czaja

Chcesz należeć do ekipy medycznych? Zgłoś się do mnie 🙂

Wszelkie informację będą pojawiały się na fb stronie pielgrzymki, więc jeśli wiecie, że ktoś chce iść to zaproście go do grupy!

Liczę, że spotkamy się w drodze do Mamy 🙂 Niech Pan Bóg Wam błogosławi!

Jeśli idziesz, to pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

– śpiwór i ewentualnie karimatę

– rzeczy do ubrania na każdą pogodę (najprawdopodobniej w czasie drogi nadarzy się okazja aby je wyprać, a więc nie za dużo oraz takie, które będą przyzwoite do nawiedzenia kościoła)

– własną apteczkę (bandaże, witaminy, wapno, tabletki)

– wygodne buty (najlepiej 2 pary)

– płaszcz przeciwdeszczowy, kubek

– ewentualne kieszonkowe

Oficjalne rozpoczęcie 33. Pieszej Pielgrzymki Grupy Kaszubskiej odbędzie się w Kościerzynie, w parafii Trójcy Świętej, 30 lipca (niedziela) Mszą świętą o godz. 6:30, której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna.

Formularz zgłoszeniowy:

Piesza Pielgrzymka Diecezji Pelplińskiej – grupa kaszubska (google.com)