Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela zwykła 6.10.2019

Dzisiaj w Karsinie odpust Matki Bożej Różańcowej. Suma o godz. 11.30. Zapraszamy!!!

Bardzo serdecznie dziękuję za liczne uczestnictwo na różańcu w pierwszym tygodniu nabożeństw październikowych. Dziękuję za przygotowanie rozważań i za wspólną modlitwę dzieciom i młodzieży. Zachęcam do odmawiania różańca zarówno
we wspólnocie parafialnej jak i we wspólnotach rodzinnych.

Różaniec w naszej wspólnocie parafialnej od poniedziałku do soboty po wieczornej mszy świętej o 17.30 a w niedzielę po mszy o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za udział w dniach eucharystycznych. Dziękuję za udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwszą sobotę miesiąca. Dziękuję za składane ofiary podczas dzisiejszej kolekty inwestycyjnej.

W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

We wtorek o godz. 18.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów.

W środę o godz. 16.00 próba scholii. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy razem z różańcem o godz. 17.30.

W czwartek po różańcu spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Młodzież otrzyma indeksy, które pomogą im w formacji ku temu sakramentowi.

Przypominam, że można rezerwować terminy mszy świętych na rok 2020 w biurze parafialnym a intencje dla ks. Stanisława są przyjmowane tylko przez biuro parafialne.

Za tydzień 13.10 po mszy o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić po raz pierwszy do spowiedzi i komunii świętej.

Również za tydzień w Kościele pod hasłem „Wstańcie chodźmy!” obchodzić będziemy
XIX Dzień Papieski. Przy kościele zbiórka do puszek na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla ubogiej i zdolnej młodzieży. Msze święte uświetni w ten dzień śpiew zespołu Dominanta z Wiela.

Różaniec w niedzielę papieską z rozważaniami fatimskimi po mszy o godz. 8.00
Jest to ostatni dzień objawień Matki Bożej w Fatimie.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Mamy nowy numer czasopisma Pielgrzym, Mały Pielgrzym i Mały Gość Niedzielny.  Zainteresowanych dalszą prenumeratą Małego Gościa Niedzielnego jak i tych, którzy chcą to pismo zaprenumerować zapraszam do zakrystii. Życzę wszystkim parafianom i gościom błogosławionego tygodnia.

Ks. Damian Drozdowski