Ogłoszenia 4.02.2024

Dzisiaj msze o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Po mszy o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych i wymiana tajemnic.

Dziękuje za udział w dniach eucharystycznych miesiąca lutego. Dziękuję za modlitwę podczas adoracji w pierwszą sobotę miesiąca. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na kolekcie inwestycyjnej.

Dziękuję ojcu Wiktorowi Tarczyńskiemu za zastępstwo w parafii podczas mojej nieobecności.

We wtorek (6.02) br. przy Domu Strażaka w Brusach, w godzinach od 9:30 do 13:00 odbędzie się pierwsza w tym roku mobilna akcja poboru krwi. Rejestracja odbywać się będzie bezpośrednio w krwiobusie.

W środę po mszy o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 16.00 do 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do spowiedzi.

W tym tygodniu obchodzić będziemy wspomnienie św. Agaty (5.02.), św. Pawła Miki i

Towarzyszy (6.02.), św. Scholastyki (10.02.).

Siostry Franciszkanki zapraszają małżeństwa ze stażem 25+ na rekolekcje walentynkowe 17 lutego w orliku, zapisy do 14 lutego u siostry Sancji.

Warsztaty dla rodziców o budowaniu bliskiej więzi z dziećmi odbędą się 16 marca w Chojnicach. Więcej informacji na stronie: projektmalzenstwo.pl lub pod nr. telefonu: 724 349 056

Chorych z listy stałej z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek 9 lutego.

Następna niedziela 11.02. to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Na mszy o godz. 10.00 modlić się będziemy za wszystkich chorych i cierpiących z naszej parafii i z naszych rodzin. Po mszy o godz. 11.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowująca nas do czasu Wielkiego Postu i będzie trwała do godz. 17.00.

Kolekta następnej niedzieli będzie przeznaczona na remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Za tydzień odbędzie się sprawozdanie roczne z życia parafii i podsumowanie tegorocznych odwiedzin duszpasterskich.

Latem w dniach od 11-19.08. planujemy samolotowo-autokarową pielgrzymkę do Włoch. Program pielgrzymki odnajdziemy na stronie internetowej naszej parafii. Zostało już tylko kilka miejsc wolnych.

Do odbioru kolejny numer czasopisma „Pielgrzym”.

Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia. Dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzę udanych i bezpiecznych ferii zimowych.