Ogłoszenia 30.06.2024.

Dzisiaj msze o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

Bardzo serdecznie dziękuję ministrantom naszej parafii i opiekunom wycieczki ministranckiej za wspólny wyjazd wakacyjny. Dziękuję Bratu Wiktorowi Tarczyńskiemu za zastępstwo
w dniach naszej nieobecności. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom, którzy składając ofiary kolędowe, wspierając kiermasze przyczynili się do tego wyjazdu. Dziękuję również rodzicom ministrantów za zaangażowanie na rzecz służby liturgicznej.

W środę po mszy o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Swoją modlitwą chcemy otoczyć mieszkańców ul. Polnej, którzy przyjmują Maryję w znaku ikony i czekają na to spotkanie. Zachęcam, by przesyłać zdjęcia ołtarzy wykonanych w domu podczas peregrynacji.

Przed nami dni eucharystyczne miesiąca lipca. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu  w intencji nowych powołań od 16.00 do 16.45 i okazja do spowiedzi.

W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa okazja do spowiedzi od 15.30 do 16,45. Chorych z listy stałej odwiedzę w piątek od godziny 8.00.

W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem naszej parafialnej scholi o godz. 19.00.

Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych i wymiana tajemnic. Za tydzień będzie nasza kolekta inwestycyjna.

W tym tygodniu obchodzimy święto św. Tomasza (3.07.).

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wyjątkowej pielgrzymce na szlaku Camino de Santiago organizowanej przez Towarzystwo Ducha Świętego! Pielgrzymka odbędzie się w dniach 13-28 lipca 2024 roku i obejmie trasę przez Polskę, Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Koszt wyjazdu ze wszystkimi kosztami i wyżywieniem wynosi 2500 zł. To niepowtarzalna okazja do duchowego przeżycia i odkrycia piękna jednego z najstarszych szlaków pielgrzymkowych na świecie. Więcej informacji i zapisy: Brat Wiktor Tarczyński, tel. 501 324 850.

Do odbioru kolejny numer czasopisma „Rycerz Niepokalanej”.

Wszystkim przeżywającym czas wakacji i urlopu życzę udanego i szczęśliwego wypoczynku. Wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy pięknej pogody i zachęcamy do udziału we mszach świętych także w ciągu tygodnia.

Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia.

                                                                                                                 ks. Damian Drozdowski