Ogłoszenia 20.02.2022

Dzisiaj msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

Przypominam o noszeniu maseczek ochronnych w naszej świątyni w związku
z dużą liczbą zachorowań.

W tym tygodniu obchodzimy święto Katedry św. Piotra (22.02.), wspomnienie św. Polikarpa (23.02)

W środę po mszy świętej o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek w świetlicy w Leśnie o godz. 18.30 spotkanie grupy: „Domownicy Boga”.

„Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku www. pelplin.caritas.pl. Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby dotknięte pandemią. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy”.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do odbioru kolejny numer czasopisma
„Pielgrzym”.