Ogłoszenia 2.07.2023

Dzisiaj msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Po mszy o godz. 8.00 spotkanie róż różańcowych i wymiana tajemnic. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na kolekcie inwestycyjnej.

Bardzo serdecznie dziękuję za udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwszą sobotę lipca. Dziękuję naszej parafialnej scholi za śpiew podczas adoracji.

Ministranci z naszej parafii wrócili w miniony piątek z wycieczki do Zakopanego. Bardzo serdecznie dziękuję opiekunom wycieczki. Swoją wdzięczność wyrażam wszystkim parafianom, którzy dzięki ofiarom kolędowym dla ministrantów
i kiermaszom przy naszym kościele wsparli ten wyjazd. Dziękuję o. Wiktorowi Tarczyńskiemu za zastępstwo w dniach mojej nieobecności.

W środę po mszy świętej o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W pierwszy czwartek miesiąca odwiedzę chorych z listy stałej od godz. 8.00. Od 16.00 do 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do spowiedzi.

W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa okazja do spowiedzi od 15.30 do 16.45. Podczas spowiedzi okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.

Dnia 14 lipca odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Brodnicy do parafii pw. Jezusa Miłosiernego z mszą o uzdrowienie za przyczyną św. Szarbela. Po drodze zwiedzanie klasztoru w Rywałdzie, gdzie był więziony bł. Kardynał Stefan Wyszyński. Wyjazd
z Brus o godz. 11.00 z parkingu przy cmentarzu. Koszt 60 zł. Zapisy u pana Stanisława Szczepańskiego – tel. 515 117 813.

W tym tygodniu przypada święto św. Tomasza Apostoła (3.07.), wspomnienie bł. Marii Ledóchowskiej (6.07.) i wspomnienie św. Jana z Dukli (8.07.).

Do nabycia kolejny numer czasopisma „W Rodzinie”.

Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia i udanego czasu letnich wakacji!