Ogłoszenia 18.04.2021

Zgodnie z nowymi regulacjami w naszym kościele parafialnym może przebywać jeszcze mniejsza liczba wiernych (do 20 osób). Proszę o roztropne korzystanie z mszy 
i nabożeństw dając pierwszeństwo tym, którzy mają zamówioną intencję mszalną. 
W kościele na mszy i nabożeństwach obowiązuje nakaz noszenia maseczek.

W naszym kościele msze święte dzisiaj o godz. 8.00, 10.00 (transmitowana na facebooku) 
i 11.30 

Po mszach świętych tj. 9.00 11.00 i 12.30, istnieje możliwość przyjęcia sakramentalnej komunii, dla tych którzy oglądali transmisję mszy świętej on-line. 

Tą niedzielą rozpoczynamy tydzień biblijny. Niech będzie on okazją do zajrzenia na karty świętej księgi i pogłębionej refleksji nad Bożym słowem. 

Dwie msze w najbliższą sobotę o 17.00 i o 18.00 są o charakterze mszy niedzielnej. 

Bóg zapłać za ofiary składane na kolekcie, do skrzynki przed kościołem i wpłacane indywidualnie na konto na rzecz parafii. 

W środę po mszy o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 

W piątek 23 kwietnia w Kościele obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

W tym tygodniu Państwo Aniela i Czesław Lubińscy będą obchodzić 70 rocznicę zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Zacnym jubilatom życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa, dużo zdrowia i wszelkich potrzebnych łask.

W duszpasterstwie nadal zastępują mnie będą bracia z Towarzystwa Ducha Świętego 
z Dąbrowy. W razie nagłych wypadków np. wezwanie do chorego, proszę dzwonić pod telefon parafialny. Sprawy związane z biurem parafialnym możliwe są do załatwienia, jednak proszę wcześniej zadzwonić. 

W następną niedzielę tj. 25.04 będziemy modlić się o urodzaje a po mszy o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do pierwszej spowiedzi i komunii świętej. Serdecznie zapraszam.

Kolekta następnej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby zakonu Towarzystwa Ducha Świętego jako wyraz naszej wdzięczności za posługę księży w naszej parafii. Będzie ona również pomocą dla ks. Piotra, który latem wyjeżdża na posługę misyjną do Meksyku.

Życzę parafianom i modlącym się z nami on-line błogosławionego tygodnia.               

 ks. Damian Drozdowski