Kongres Róż Różańcowych.

7 października 2023 r. we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, w bazylice katedralnej w Pelplinie odbędzie się Diecezjalny Kongres Żywego Różańca. Do udziału zapraszamy moderatorów parafialnych, zelatorów i członków róż różańcowych oraz wszystkich, którzy pragną wspólnie dziękować za Dzieło Żywego Różańca i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej w powierzonych intencjach, zwłaszcza w intencji pokoju. O godz. 10.00 zawiązanie wspólnoty, konferencja „Różaniec modlitwą pokoju”, o godz. 11.00 msza święta pod przewodnictwem biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny. Zachęcam do wyjazdu członków Róż Różańcowych i wszystkich chętnych do wspólnego wyjazdu. Proszę o jak najszybsze zapisy w celu zorganizowania odpowiedniego transportu.