Koncert kolęd z naszego kościoła.

BOŻONARODZENIOWY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!

Burmistrz Brus, Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Leśnie oraz Dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach zapraszają do obejrzenia wyjątkowego koncertu kolęd i pastorałek z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Koncert zostanie wyemitowany w pierwszy dzień świąt, 25 grudnia, na kanale YouTube Miasta i Gminy Brusy oraz w Telewizji Kablowej o godz. 15.00. Wszystkie utwory, prezentowane podczas koncertu, zostały wykonane przez Zespół Pieśni i Tańca Krëbane pod kierunkiem Katarzyny Kamrowskiej oraz kapelę kaszubską prowadzoną przez Mirosława Stoltmanna. Obie grupy działają przy Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Koncert poprowadziła Ewelina Krasinkiewicz. Tłem koncertu jest zabytkowy, drewniany kościół w Leśnie.Dzięki internetowej i telewizyjnej emisji koncertu, każdy będzie mógł obejrzeć koncert w swoim domu, wspólnie z bliskimi i z zespołem Krëbane zaśpiewać najpiękniejsze kaszubskie kolędy i pastorałki. Wszystko to, aby mieszkańcy miasta i gminy Brusy, mimo mijającego trudnego roku, poczuli piękno i radość Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do oglądania! (https://www.facebook.com/MiastoiGminaBrusy/)