Kolejny etap za nami

Zakończył się remont głównej nawy naszego kościoła. Serdecznie dziękuję Wam za za nieustanną troskę o naszą świątynię. Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi Gminy Brusy Witoldowi Ossowskiemu i radnym naszej gminy za duży wkład w wykonany remont. Dziękuję pani konserwator Katarzynie Przepióra za wszelką pomoc i organizację renowacji, dziękuję paniom konserwatorkom Poli Berensdorff i Patrycji Hejza, Dziękuję firmie Demski-Renowacje z jej dyrektorem Mariuszem Demskim i pracownikom: Dawidowi Wiśniewskiemu, Sławomirowi Zientarskiemu, Dariuszowi Kułakowskiemu i Piotrowi Krawczykowi, dziękuję panu Markowi Bobkowskiemu, dziękuję firmie Blar, dziękuję państwu Szymlek. Jaki był finalny koszt remontu podam po całkowitym rozliczeniu inwestycji. Dziękuję naszym parafiankom za posprzątanie kościoła po zdjęciu rusztowań