Europejskie Spotkania Młodych Taizé.

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodzież w wieku 16-30 lat na kolejne Europejskie Spotkanie Młodych, które tym razem odbędzie się w stolicy Słowenii!

Kiedy? 27 grudnia 2023 – 2 stycznia 2024.
Gdzie? Lubljana, czyli stolica Słowenii
Za ile? 640zł + 80€
Co w cenie? Transport, wyżywienie, wpisowe Europejskich Spotkań Młodych, ubezpieczenie, noclegi kierowców.

Program? Wyjeżdżamy 27 grudnia 2023 roku popołudniu (możliwość dołączenia w różnych miejscach: Rozłazino 16:00, Stanisławie k. Tczewa 17:30, Nowe Marzy 18:30). Nocny przejazd do Słowenii. Od 28 grudnia do 1 stycznia będziemy uczestniczyli w programie Europejskich Spotkań Młodych z kilkudziesięcioma tysiącami młodych ludzi. 1 stycznia o 16:00 wyjeżdżamy z Lubljany. 2 stycznia w godzinach porannych przyjeżdżamy do diecezji (8:00 Nowe Marzy, 9:00 Stanisławie k. Tczewa, 10:30 Rozłazino).

Nasza grupa zostanie ubezpieczona. Obowiązkowo należy posiadać bezpłatną kartę ubezpieczenia EKUZ (online lub stacjonarnie np. w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Chojnicach). Należy posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.

Tradycyjnie zapewniamy, że zrobiliśmy wszystko żeby wyjazd był wyjątkowo atrakcyjny i jak najbardziej przystępny cenowo. A kto już z nami podróżował ten wie, że uczestnicy o nic nie muszą się martwić! 😉

Uzupełnienie formularza rezerwuje miejsce do czasu płatności zaliczki. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność uzupełnienia formularza.

Uwaga: liczba miejsc dla osób w wieku 16-17 lat jest ograniczona ze względu na zasady wydarzenia. Od pewnego momentu będziemy przyjmowali już tylko osoby 18+.

Terminy płatności:
> zadatek 200zł w miarę możliwości jak najszybciej.
> 440zł
 do końca listopada 2023
80€ zabrać ze sobą do autokaru

Masz więcej pytań? Zadzwoń do organizatora grupy:
ks. Szymon Chamier Cieminski
tel.600097559