Diecezjalny Dzień Służb Liturgicznych.

29 kwietnia 2023 roku odbył się w Pelplinie Diecezjalny Dzień Służb Liturgicznych i finał konkursu biblijnego.

Cieszymy się i szczerze gratulujemy Adamowi Zabrockiemu i Wiktorowi Malich udziału w konkursie biblijnym i znalezienia się w gronie finalistów. Dziękujemy za zaangażowanie i chęci w podjeciu tego wyzwania.

Po mszy świętej w pelplińskiej katedrze przedstawiciele naszej scholi i ministrantów udali się na stadion, gdzie miały się odbywać rozgrywki i rywalizacja w dyscyplinach sportowych.

Kinga Las zdobyła parę medali. I miejsce w biegu na 400 m, I miejsce w skoku w dal i III miejsce w biegu na 60 m.

Nie zabrakło emocji w rozgrywkach sportowych. Nie zabrakło też i sukcesów. Nasi ministranci w kategorii; Lektor starszy zdobyli I miejsce, w kategorii: Ministrant starszy I miejsce, w kategorii: Ministrant młodszy V miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni i szczerze dziękujemy wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniach. Dziękujemy opiekunom naszego wyjazdu.