Caritas to Miłość.

„W bieżącym roku Caritas Diecezji Pelplińskiej zbiera 1,5% podatku razem z Caritas Polska. Prosimy o przekazywanie 1,5% podatku dochodowego na rzecz Caritas Polska (która następnie przekaże je naszej diecezji). Numer KRS 0000198645. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup łóżek rehabilitacyjnych. Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, wspiera młodzież, niepełnosprawnych oraz osoby starsze i chorych. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy”.

Czy wiesz, że możesz mieć bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia osób chorych oraz wsparcie dla hospicjów, przekazując zaledwie 1,5% swojego podatku? To prosta i skuteczna droga do pomocy tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Działalność hospicjów odgrywa nieocenioną rolę w życiu osób cierpiących na choroby terminalne oraz ich rodzin. To właśnie tam, w atmosferze troski i wsparcia, pacjenci mogą spędzić swoje ostatnie dni z godnością i komfortem. Jednakże, aby hospicja mogły działać efektywnie, potrzebują wsparcia finansowego. Właśnie dlatego zachęcamy Cię do przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz działalności hospicjów oraz zakupu łóżek ze sterowaniem elektrycznym dla osób poważnie chorych. To drobna kwota dla Ciebie, ale ogromna szansa dla tych, którzy zmagają się z bólem i cierpieniem. Przekazując swój podatek na te cele, uczestniczysz w budowaniu lepszego świata dla osób chorych i umożliwiasz hospicjom zapewnienie kompleksowej opieki na najwyższym poziomie. Twój wkład może sprawić, że dla wielu osób przebywających w hospicjach ich ostatnie dni będą spokojne i pozbawione niepotrzebnego cierpienia.

Wsparcie zakupu łóżek ze sterowaniem elektrycznym dla osób poważnie chorych jest niezwykle istotne. Takie łóżka pozwalają na regulację pozycji ciała, co jest kluczowe dla komfortu i zapobiegania powikłaniom u pacjentów o ograniczonej mobilności.

Dzięki Twojemu wsparciu hospicja będą mogły kontynuować swoją misję pomocy i wsparcia dla osób chorych, a osoby poważnie chore otrzymają niezbędne łóżka ze sterowaniem elektrycznym, które poprawią ich komfort i jakość życia.

Nie czekaj, przekaż swój 1,5% podatku już dziś i dołącz do grona ludzi, którzy czynią świat lepszym miejscem dla wszystkich. Dziękujemy za Twoją hojność i współczucie!