Wizytacja Pasterska.

Dnia 7 maja 2024 roku odbyła się wizytacja pasterska J.E. Ks. Bpa Ryszarda Kasyny w naszej parafii. Ksiądz Biskup spotkał się z uczniami naszej szkoły w dniu patrona bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Później odwiedziliśmy pracowników Nadleśnictwa Przymuszewo. Nie zabrakło spotkania z naszą najstarszą parafianką. Podczas odwiedzin Księdza Biskupa spotkaliśmy się z Siostrami Franciszkankami z Orlika. Nie mogło zabraknąć wspólnej modlitwy na szlaku peregrynacji Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po spotkaniu z Radą Parafialną odbyła się uroczystość bierzmowania naszej młodzieży. Dziękujemy Panu Bogu za czas wspólnych spotkań i Księdzu Biskupowi za obecność i pokrzepiające słowa w dniu pasterskiej wizytacji naszej parafii.