Porządek Nabożeństw

W niedzielę: 8.00, 10.00, 11.30;

W dni powszednie: 18.00 (latem), 17.00 (zimą)

Msze święte w dni powszednie o godz. 17.00 od X do III

Spowiedź święta

• Przed każdą Mszą św.
  • W I czwartek miesiąca, 17.00 – 18.00 (latem)
  • 16.00 – 17.00 (zimą)
  • W I piątek miesiąca, 15.30 – 18.00 (latem)
  • 15.00 – 17.00 (zimą)
  • W  I – wszy Czwartek miesiąca jest Adoracja Najświętszego
    Sakramentu po wieczornej Mszy św. i modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych
  • I – wszy Piątek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu litania do Serca Pana Jezusa i Akt Ofiarowania Jezusowemu Sercu.
  • W I- wszą Sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i modlitwy do Matki Bożej Fatimskiej
  • w pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji naszej parafii od godz. 19.00 do 20.00

Droga Krzyżowa

W piątki Wielkiego Postu:

• dla   wszystkich   o  godz.  16.30

Gorzkie Żale

W niedzielę  z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00

Nabożeństwo majowe

Dla   wszystkich –   po  Mszy  św.  wieczornej  o godz. 18.00 (w niedzielę po  Sumie,  lub   o godz. 15.00)

Nabożeństwo czerwcowe

Po Mszy św. wieczornej

Różaniec św. w październiku

Dla  wszystkich –  /dzieci  i  młodzież  są  włączone  w  przygotowanie/  –  pół  godziny  przed  Mszą św. wieczorną

(w niedzielę  po  Mszach  świętych,  lub  o godz. 15.00)

Różaniec  jest  odmawiany każdą  środę   i   w  I – wsze  czwartki   i  w  I – wsze  soboty  miesiąca  pół  godziny  przed Mszą  świętą.

Roraty

• w dni powszednie o godz. 17.00
  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP,
  • w niedzielę, przed Mszą św. o godz. 9.35

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

W każdą środę, po Mszy św. wieczornej.

Koronka  do  Bożego  Miłosierdzia

W  każdą  niedziele   przed  Mszą  św. o godz.  8.00

W każdy czwartek po mszy popołudniowej – w intencji nowych powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych.

ZA    ZMARŁYCH

• Modlitwy za zmarłych odmawiamy w każdą niedzielę przed  Mszą św. o godz. 8.00, 10.00  i  11.30
  • Miesiąc po pogrzebie,  jest  odprawiana  msza  św. żałobna  za zmarłego, którego odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku.
  • W  pierwszą  rocznicę  po  śmierci  jest  odprawiana msza  św.   żałobna  za  zmarłego.