Intencje 11-18.04.2021

NIEDZIELA – 11.04.2021 II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
08:00 
 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Danuty w 50 rocznicę urodzin i o zdrowie w rodzinie
10:00 + Stanisław, Maria SYNAK, Franciszek i Zbigniew SKWIERAWSCY, rodzeństwo, teściowie Jadwiga i Jan BUZA, babcie i dziadkowie
11:30   Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jakuba MAJKOWSKIEGO w 18 rocznicę urodzin
15:00  ZA PARAFIAN

Poniedziałek – 12.04.2021
17:00 + Zygmunt, rodzice WIRKUS, Gertruda, Józef, Piotr, Maria, Wioleta ERDMAŃCZYK
18:00 + Zygmunt LEMAŃCZYK w 1 rocznicę śmierci

Wtorek 13.04.2021
17:00 + zmarli z rodziny PEPLIŃSKICH i PRĄDZYŃSKICH
18:00 + Bronisława, Edmund, Wioleta KURS, Krystyna i Jan WOJCIECHOWSCY

Środa – 14.04.2021
17:00 + Helena i Stanisław ROŻEK
18:00 + Anna, Czesław CHEŁMOWSCY, Edmund i Danuta JANTA

Czwartek – 15.04.2021
17:00 + Helena MALISZEWSKA w 19 rocznicę śmierci, mąż Stefan i rodzice z obojga stron
18:00 + Jan GOŁUŃSKI, rodzice z obojga stron, Krystyna i Edmund

Piątek – 16.04.2021
17:00 + Alojzy w rocznicę śmierci, Stefania, Jan, Stefan WOJCIECHOWSCY
18:00 + Franciszka, Bronisława, Marianna, Anastazja, Wincenty, Albertyna,  Jan KASZUBOWSCY, Teresa i Bronisław CHEŁMOWSCY

Sobota – 17.04.2021
16.00     Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janiny i Stanisława w 45 rocznicę ślubu i za zmarłych rodziców z obojga stron
17:00 + Agnieszka, Bronisław MALISZEWSCY
18:00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Grzegorza BORZYSZKOWSKICH w 20 rocznicę ślubu i o wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Wojciecha w 18 rocznicę urodzin 

NIEDZIELA – 18.04.2021 III NIEDZIELA WIELKANOCNA 
08:00 
+ Wanda, Stanisław SKWIERAWSCY, Stefania i Jan MENCZYKOWSCY,  Wojciech GŁOMSKI
10:00    ZA PARAFIAN w szczególności o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków róży św. Brygidy i o łaskę nieba dla zmarłych`
11:30 + Jadwiga, Edmund. Józef HOPPE, Helena i Władysław MAJKOWSCY, Andrzej, zmarli z rodziny RADTKE, Zofia PIEKARSKA, Stefania i Józef ULENBERG

Intencje 4-11.04.2021

NIEDZIELA – 4.04.2021 I NIEDZIELA WIELKANOCNA
08:00 
 ZA PARAFIAN
10:00  Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marka BOBKOWSKIEGO z okazji urodzin
11:30 + Urszula i Henryk DOBEK i rodzice z obojga stron
15:00  ZA PARAFIAN
17:00  ZA PARAFIAN

Poniedziałek – 5.04.2021 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
08:00 + Rozalia, Maksymilian LEPAK, Franciszek, Łucja i Władysław WROŃSCY, Jadwiga, Jan, Mieczysław JANKOWSCY, Stanisław i Ewa DROBIŃSCY, wszyscy krewni i dusze w czyśćcu cierpiące
10:00 + Władysław ŁANGOWSKI, Zygmunt, Maria i Augustyn
11:30 + Władysław GRAJKOWSKI z okazji urodzin, żona Zofia i Władysław BOBKOWSKI
15:00     Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo 
              dla Krystyny i Tomasza LEW z okazji 50 rocznicy ślubu
17:00     ZA PARAFIAN

Wtorek 6.04.2021 WTOREK WIELKANOCNY
17:00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie GŁÓWCZEWSKICH 
18:00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo 
             i zdrowie w rodzinie

Środa – 7.04.2021 ŚRODA WIELKANOCNA
17:00 + Stanisław WIRKUS – o radość życia wiecznego z okazji urodzin
18:00 + Czesława i Józef LEPAK, Mirosława i Grzegorz OSSOWSCY oraz zmarli z rodziny LEPAK i RUDNIK

Czwartek – 8.04.2021 CZWARTEK WIELKANOCNY
17:00 + Jan MAJKOWSKI oraz rodzice Jan i Marianna
18:00 + Genowefa BORZYSZKOWSKA w 2 rocznicę śmierci

Piątek – 9.04.2021 PIĄTEK WIELKANOCNY
17:00 + Irena LIPIŃSKA w 7 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin KLOSKOWSKICH, POLAK, LIPIŃSKICH i WRÓBLEWSKICH
18:00 + Marian i Piotr ZAKRZEWSCY, Stanisława i Władysław KUKLIŃSCY, Krzysztof i Renata

Sobota – 10.04.2021 SOBOTA WIELKANOCNA
17:00 + Henryk, Maria, Alojzy ROGALA, Anastazja i Jan GIERSZEWSCY i rodzeństwo
18:00 + zmarli z rodziny GOSTOMSKICH, COPPA i KNUT

NIEDZIELA – 11.04.2021 II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
08:00 
 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Danuty w 50 rocznicę urodzin i o zdrowie w rodzinie
10:00 + Stanisław, Maria SYNAK, Franciszek i Zbigniew SKWIERAWSCY, rodzeństwo, teściowie Jadwiga i Jan BUZA, babcie i dziadkowie
11:30   Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jakuba MAJKOWSKIEGO w 18 rocznicę urodzin
15:00  ZA PARAFIAN

Intencje 28.03-4.04.2021

NIEDZIELA – 28.03.2021 NIEDZIELA PALMOWA
08:00 
 + Antoni DORSZYŃSKI w 7 rocznicę śmierci, Agnieszka, Benedykt, Gertruda i Leon
10:00  + Tadeusz CIEMIŃSKI – msza po pogrzebie
11:30 + Ryszard SMENTEK w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek – 29.03.2021 WIELKI PONIEDZIAŁEK
16:00  + Marta i Marceli GOSTOMSCY
17:00 + Bronisław, Marta w rocznicę śmierci, Stefania i Czesław KIEDROWICZ, Leokadia i Jan GLISZCZYŃSCY

Wtorek 30.03.2021 WIELKI WTOREK
16:00 + rodzice: Zofia i Jan WARNKE, zmarli z rodziny MYSZKA, Jan CYSEWSKI
17:00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa z okazji 60 rocznicy urodzin

Środa – 31.03.2021 WIELKA ŚRODA
16:00 + Jan, Julianna MELLER, siostry, szwagrowie, bracia i bratowe, Wiesław BOJANOWSKI
17:00 + Jan LEPAK w 15 rocznicę śmierci i żona Helena

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek – 1.04.2021 WIELKI CZWARTEK
17:00     O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla całej wspólnoty zakonnej Towarzystwa Ducha Świętego z Dąbrowy z prośbą o dar nowych powołań
17:00     O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla księdza proboszcza, niech Bóg w swojej dobroci obdarza go łaskami, zdrowiem i radością.

Piątek – 2.04.2021 WIELKI PIĄTEK
17:00    LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

Sobota – 3.04.2021 WIELKA SOBOTA
20:00     WIGILIA PASCHALNA – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA – 4.04.2021 NIEDZIELA WIELKANOCNA
08:00 
 ZA PARAFIAN
10:00  Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marka BOBKOWSKIEGO z okazji urodzin
11:30 + Urszula i Henryk DOBEK i rodzice z obojga stron
15:00  ZA PARAFIAN
17:00  ZA PARAFIAN

Intencje mszalne 21-28.03.2021

NIEDZIELA – 21.03.2021 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + Gertruda, Józef, Stanisław i Irena
10:00  + Maria, Marek, Franciszka i Wojciech LESZCZYŃSCY, oraz zmarli z rodziny
11:30 + Danuta COPPA w 3 rocznicę śmierci, mąż Edmund i ojcowie: Kazimierz i Marian

Poniedziałek – 22.03.2021
16:00  + Helena, Michał, Czesław WÓJCIK
17:00 + Teresa POŁCZYŃSKA w 4 rocznicę śmierci i mąż Stefan

Wtorek 23.03.2021
16:00 + Maria, Bazyli GAŃCZA, Gertruda i Marian SIKORSCY, Janina i Stanisław GAŃCZA
17:00 + rodzice chrzestni Genowefa i Józef SKWIERAWSCY

Środa – 24.03.2021
16:00 + o radość nieba dla Marianny JANKOWSKIEJ, Bronisławy i Franciszka JAŻDŻEWSKICH, Józefy, Franciszka i Anastazji CHEŁMOWSKICH  i za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 + Jadwiga, Edmund, Józef HOPPE, Helena i Władysław MAJKOWSCY, Andrzej i zmarli z rodziny RADTKE, Zofia PIEKARSKA, Stefania i Józef ULENBERG

Czwartek – 25.03.2021 Zwiastowanie Pańskie, uroczystość
16:00 + Józef, Feliksa KIEDROWICZ, Jerzy SZREDER, Janina, Henryk i Edward
17:00 + Marta i Marceli GOSTOMSCY 

Piątek – 26.03.2021
16:00 + Eugeniusz NARLOCH – msza po pogrzebie
17:00    W dniu urodzin Angeliki LAS z prośbą o Boże błogosławieństwo

Sobota – 27.03.2021
16:00 + Jan w rocznicę urodzin i Krystyna WOJCIECHOWSCY
17:00 + Rozalia, Maksymilian LEPAK, Franciszek, Łucja i Władysław WROŃSCY, Jadwiga, Jan, Mieczysław JANKOWSCY, Stanisław i Ewa DROBIŃSCY, wszyscy krewni i dusze w czyśćcu cierpiące

NIEDZIELA – 28.03.2021 VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + Antoni DORSZYŃSKI w 7 rocznicę śmierci, Agnieszka, Benedykt, Gertruda i Leon
10:00  + Tadeusz CIEMIŃSKI – msza po pogrzebie
11:30 + Ryszard SMENTEK w 1 rocznicę śmierci

Intencje mszalne 14-21.03.2021

NIEDZIELA – 14.03.2021 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + dusze w czyśćcu cierpiące potrzebujące modlitwy
10:00    ZA PARAFIAN w szczególności za członków róży św. Józefa
11:30 + Władysław, Zygmunt, Franciszka, Antoni ŁANGOWSCY, Jan, Augustyn, Otylia i Genowefa

Poniedziałek – 15.03.2021
16:00  + Elżbieta i Paweł, siostra Birgit BRESKE oraz Jadwiga i Bernard CZAPIEWSCY
17:00 + Wanda SKWIERAWSKA w 1 rocznicę śmierci

Wtorek 16.03.2021
16:00 + Jadwiga, Józef, Wiesław KIEDROWICZ
17:00 + Józef KLOSKOWSKI, Eufemia i Tadeusz LANDOWSCY

Środa – 17.03.2021
16:00 + Józef z okazji imienin, Jadwiga i Edmund HOPPE, Gerard, Mariusz STARK, zmarli pokrewni z tych rodzin
17:00 + Karol PAŁUBICKI i Magdalena KIEDROWICZ

Czwartek – 18.03.2021
16:00 + Józef GLISZCZYŃSKI
17:00 + Władysław GIERSZEWSKI w 1 rocznicę śmierci 

Piątek – 19.03.2021 św. Józefa, Oblubieńca NMP, uroczystość
16:00    O Boże błogosławieństwo dla Józefa BORZYSZKOWSKIEGO w dniu imienin
17:00 + Prakseda, Jan STOLTMANN, Edyta, Stanisław, Jan, Piotr, Henryk, Stanisław, Anna KUCZKOWSCY

Sobota – 20.03.2021
16:00 + Maria, Alojzy, Henryk ROGALA, Czesława, Aleksy, Mirosław ZAWÓŁ
17:00 + Jan i Leokadia GLISZCZYŃSCY, zmarli z rodziny HAPKE

NIEDZIELA – 21.03.2021 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + Gertruda, Józef, Stanisław i Irena
10:00  + Maria, Marek, Franciszka i Wojciech LESZCZYŃSCY, oraz zmarli z rodziny
11:30 + Danuta COPPA w 3 rocznicę śmierci, mąż Edmund i ojcowie: Kazimierz i Marian

Intencje mszalne 7-14.03.2021

NIEDZIELA – 7.03.2021 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + Bronisław w rocznicę śmierci i Teresa CHEŁMOWSKA
10:00  + Klara, Michał OSTROWSCY, Bronisława i Edmund KURS, Otylia i Leon HERON , Gertruda i Alfons POKRZYWIŃSCY, ojciec chrzestny Michał OSTROWSKI
11:30 + rodzice STOLTMAN

Poniedziałek – 8.03.2021 549 rocznica poświęcenia bazyliki katedralnej w Pelplinie
16:00    Lidia Erdmańczyk z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
17:00 + Klara, Konrad, Czesław SKWIERAWSCY

Wtorek 9.03.2021

16:00 + Agnieszka, Józef, Jan WERA i Ilona KULISZEWSKA
17:00 + Henryk MISZEWSKI w 8 rocznicę śmierci

Środa – 10.03.2021
16:00 + zmarli z rodziny TRZEBIATOWSKICH i LEWIŃSKICH
17:00 + Franciszka, Bożena, Władysław, Henryk i Leopold

Czwartek – 11.03.2021
16:00 + Ryszard KLOSKOWSKI w 8 rocznicę śmierci i zmarli z rodzin KLOSKOWSKICH, POLAK, LIPIŃSKICH i WRÓBLEWSKICH
17:00 + Maria, Bazyli GAŃCZA, Maria, Bernard ZBLEWSCY, dziadkowie i zmarli z tych rodzin 

Piątek – 12.03.2021
16:00 + Franciszek i Apolonia BRONKA, rodzice i rodzeństwo
17:00 + rodzice Lidia i Józef MALICH, Regina CHEŁMOWSKA i Dariusz

Sobota – 13.03.2021
16:00 + Rozalia, Bronisław KRĘCCY, Renata SZOPIŃSKA, Franciszek KURS
17:00 + Tomasz, Józefa PELLOWSCY

NIEDZIELA – 14.03.2021 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + dusze w czyśćcu cierpiące potrzebujące modlitwy
10:00    ZA PARAFIAN w szczególności za członków róży św. Józefa
11:30 + Władysław, Zygmunt, Franciszka, Antoni ŁANGOWSCY, Jan, Augustyn, Otylia i Genowefa

Intencje mszalne. 28.02.-7.03.2021

NIEDZIELA – 28.02.2021 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
   Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimiery WYSZK BORZYSZKOWSKIEJ w 101 rocznicę urodzin
10:00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimiery SKIBA w 60 rocznicę urodzin
11:30 + Matylda i Stanisław SZULC

Poniedziałek – 1.03.2021 
16:00 + Maria BRZEZIŃSKA w rocznicę śmierci
17:00 + Wanda, Stanisław SKWIERAWSCY, Stefania i Jan MENCZYKOWSCY, Wojciech GŁOMSKI
Wtorek 2.03.2021  
16:00 + Wanda, Leon, Janina, Jan KOSIEDOWSCY
17:00 + Marta, Józef BRZEZIŃSCY, Kazimiera, Konrad, Kazimierz OSOWSCY,  Danuta, Edmund, Marian COPPA i o błogosławieństwo Boże z okazji urodzin Justyny
Środa – 3.03.2021
16:00 + Kazimierz FAJTEK i rodzice z obojga stron
17:00 + Kazimierz i Jan SKIBA
Czwartek – 4.03.2021 św. Kazimierza Królewicza, święto I czwartek miesiąca
16:00 + Kazimierz. Leokadia CUPA, Wanda i Stanisław SKWIERAWSCY, szwagrowie Ryszard i Wojciech
17:00 + rodzice z obojga stron, Krzysztof i Renata 
Piątek – 5.03.2021 I piątek miesiąca
17:00 + Agnieszka, Benedykt, Jadwiga, Antoni DORSZYŃSCY i zmarli z rodziny DORSZYŃSKICH i LASKÓW
18:00 + Anna Czapiewska – msza miesiąc po pogrzebie
Sobota – 6.03.2021 I sobota miesiąca 
16:00 + Piotr w 38 rocznicę śmierci, Anna i Stefan KOSIEDOWSCY, Cecylia i Józef PAWŁOWSCY
17:00 + Anna, Szczepan w 29 rocznicę śmierci, Józef, Bartosz LEPAK

NIEDZIELA – 7.03.2021 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
08:00 
 + Bronisław w rocznicę śmierci i Teresa CHEŁMOWSKA
10:00  + Klara, Michał OSTROWSCY, Bronisława i Edmund KURS, Otylia i Leon HERON, Gertruda i Alfons POKRZYWIŃSCY, ojciec chrzestny Michał OSTROWSKI
11:30 + rodzice STOLTMAN