Ogłoszenia 16.04.2023

Msze święte w dzisiejszą  Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Po mszach przed kościołem zbiórka do puszek na cele charytatywne. Parafialny Zespół Caritas, który dzisiaj obchodzi swoje święto patronalne, po mszach o godz. 10.00 i 11.30 będzie sprzedawać kubki, puzzle, breloki, magnesy ze zdjęciami kościoła parafialnego oraz zaprasza na drobny poczęstunek. Dochód zasili konto Caritas w Leśnie.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom Parafialnego Koła Caritas za zaangażowanie, a wszystkim Wam za wspieranie dzieł miłosierdzia.

W środę po mszy świętej o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek od 16.00 do 16.45 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, po mszy o 18.00 w świetlicy wiejskiej spotkanie grupy Domowników Boga.

W piątek  o godz. 19.30 spotkanie grupy młodzieżowej.

Od następnej niedzieli będziemy przeżywali tydzień biblijny pod hasłem „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego!”.

Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców z dziećmi, którzy przygotowują się w tym roku do pierwszej spowiedzi i komunii świętej.

Przypominam wszystkim narzeczonym, którzy pragną w ciągu najbliższego roku lub w przyszłym roku zawrzeć sakramentalny związek małżeński o konieczności zapisania się na Weekend dla Narzeczonych. Najbliższy taki WDN organizowany jest w Brusach w dniach 26-28 maja. Zapisów można dokonać jedynie przez stronę internetową naszej diecezji www.ewangelizacjapelplin.pl

Nadleśnictwo Przymuszewo zaprasza na wspólne sadzenie „Lasu Pamięci św. Jana Pawła II” dnia 21 kwietnia o godz. 10.00. Zbiórka przy pokojach gościnnych Nadleśnictwa Przymuszewo w Lasce.

Do odbioru kolejny numer czasopisma „Pielgrzym”.

Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia.

                                                                                                                    ks. Damian Drozdowski