Ogłoszenia 13.02.2022

Dzisiaj msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

Przypominam o noszeniu maseczek ochronnych w naszej świątyni w związku
z dużą liczbą zachorowań.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Na kolekcie inwestycyjnej zebraliśmy tydzień temu 6600 zł. Bóg zapłać.

W tym tygodniu obchodzimy święto Cyryla i Metodego, patronów Europy (14.02.)

W środę po mszy świętej o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek w świetlicy w Leśnie o godz. 18.30 spotkanie grupy: „Domownicy Boga”.

Rekolekcje sprzyjające wzmacnianiu więzi małżeńskiej odbędą się w dniach
11-13 marca 2022 r. w Białogórze. Więcej informacji znajduje się na: www.rodzinydjecezjipelplinskiej.pl Zgłoszenia przyjmują państwo Iwona
i Krzysztof Dolewa w godzinach od 17.00 do 20.00,  tel: 781 970 770,
e-mail:spotkaniapelplin@gmail.com.

„Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku www. pelplin.caritas.pl. Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby dotknięte pandemią. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy”.

Jeżeli opiekujemy się osobami niepełnosprawnymi i pobieramy specjalny zasiłek dla opiekuna to możemy zwiększyć jego wysokość. Można skonsultować się z doradcą pod numerem telefonu 600 123 998.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia kolejny numer czasopisma
„W Rodzinie”.

Proszę rodziców kandydatów do bierzmowania o troskliwe zainteresowanie się, czy młodzież uczestniczy w spotkaniach przygotowawczych.

Zmarł Mariusz Janta, l. 53, jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 14.02.
o godzinie 11.00. Różaniec w jego intencji dzisiaj po mszy o godz. 11.30 Zmarłego Mariusza polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Rozpoczynamy od jutra ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży, a także dyrekcji, wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzę dobrego odpoczynku.