Ogłoszenia 12.02.2023

Msze święte w tą niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

Kolekta inwestycyjna w lutym wyniosła 7050 zł. Bóg zapłać! Kolekta tej niedzieli to kolekta przeznaczona na remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarowanie mszy, wszelkie życzenia i wyrazy serdeczności składane z okazji moich urodzin.

W tym tygodniu obchodzimy święto św. Cyryla i św. Metodego, (14.02.) patronów Europy.

We wtorek po mszy o godz. 18.00 spotkanie dla całej służby liturgicznej.

W  środę po  mszy o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Po nowennie spotkanie grupy młodzieżowej.

W czwartek dodatkowa okazja do spowiedzi od 16.00 do 16.45. W trakcie spowiedzi możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Po mszy o godzinie 18.00 w świetlicy wiejskiej spotkanie grupy Domowników Boga.

Na stronie internetowej parafii umieszczono podziękowania, które spłynęły dla naszej
 parafii i szkoły za ofiarność i okazane serce w akcji „Paczuszka dla Maluszka”.

Zgodnie z prośbą księdza biskupa przed kościołem odbywa się dzisiaj zbiórka dla  poszkodowanych w Turcji i Syrii.

Do nabycia kolejny numer czasopisma „W Rodzinie”.

Zmarł śp. Józef Chełmowski, l. 75, zamieszkały przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie, jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Różaniec w jego intencji do dnia pogrzebu po mszy wieczornej a w niedzielę po mszy o godz. 11.30. Zmarłego Józefa polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….

Życzę Wszystkim pięknego i błogosławionego tygodnia.