Pomoc dla OSP

W minioną niedzielę odbyła się zbiórka na rzecz OSP Leśno. Z powodu obostrzeń sanitarnych nie było nas dużo w kościele a mimo to wierni bardzo ofiarnie wsparli naszą ochotniczą straż pożarną. Zebraliśmy 6140 zł. Bóg zapłać! Jeżeli ktoś chciałby jeszcze pomóc naszej jednostce to może to zrobić pod wskazanym numerem konta. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom! Bóg zapłać!

Ks. Damian Drozdowski

Niedziela Misyjna 18.10.2020

W minioną niedzielę w naszej parafii wraz z całym Kościołem Powszechnym obchodziliśmy niedzielę misyjną. Dzieci z koła misyjnego pod opieką s. Sancji i pani Teresy zaprezentowały się w strojach misyjnych, animowały liturgię mszy świętej i przybliżały nam rzeczywistość misji. Podczas mszy dzieci otrzymały legitymacje uczestników koła misyjnego i deklarację kandydatów. Bardzo serdecznie dziękujemy za Waszą troskę o misje!!!

Ks. Damian Drozdowski