Dzień: 2020-01-09

• Uroczystość Trzech Króli.

W naszej parafialnej szopce już wszyscy w komplecie.

• Jasełka dzieci w Orliku.

5.01.2020 w Orliku odbyły się jasełka w wykonaniu dzieci w Orliku. Dziękujemy za piękne przeżycia i perfekcyjne przygotowanie jasełek. Wyrazy wdzięczności kierujemy ku aktorom, rodzicom i siostrom franciszkankom. Bóg zapłać!

• Koncert Bożonarodzeniowy w naszym kościele

5.01.2020. gościliśmy w naszym kościele parafialnym pana Macieja Miecznikowskiego. Spotkanie zgromadziło wielką liczbę parafian i gości. Bardzo serdecznie dziękujemy wykonawcy i wszystkim ludziom dzięki którym to piękne spotkanie mogło się […]

• Koncert kolęd kaszubskich w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Krëbane w Leśnie.

Bardzo mile wspominamy koncert 29.12.2019, który odbył się w naszym kościele parafialnym. Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom i prowadzącym zespółza piękny koncert i ubogacenie mszy świętej swoim śpiewem.